Заморожені овочі та фрукти: переваги та користь

Заморожені овочі та фрукти: переваги та користь

Багато цінителів корисної їжі часто думають про те, як зберегти всі корисні властивості овочів та фруктів при їх заморожуванні. Адже всі заморожені овочі та фрукти універсальні для кулінарії та корисні для нашого організму продукти харчування.

Порадувати себе і своїх друзів «свіжими» фруктами, ягідками або овочами в зимовий період цілком реально. Для цього Вам необхідно освоїти всі основні принципи заморожування, врахувати особливості кожного продукту та дотримуватися всіх технологій.

Користь і переваги замороженої продукції

Вченими було розроблено декілька технологій заморозки:

  • Проста заморозка. Виконується в домашніх умовах. Проходить в морозильній камері при температурі -18 градусів.
  • Швидка заморозка. Виконується на промисловому обладнанні при температурі від -30 до -40 градусів.
  • «Шокова» (кріогенна) заморозка. При цьому способі використовується температура нижче -60 градусів, він також являється промисловим.

Проста заморозка може бути доступна практично кожному. Достатньо промити потрібні продукти, висушити, поскладати в зручний поліетиленовий вакуумний пакет і поставити в морозильну камеру.

Швидка заморозка може забезпечити тривале збереження свіжої сировини. Після розморозки всі властивості такі, як колір, смак і склад залишаються як і раніше. Швидка заморожка не дозволяє рідині, яка знаходиться в плодах перетворитися на кристали льоду, тому структура продукта також залишається без змін.

Що ж стосується «шокової» заморозки, то її перевагою без сумніву є можливість зберегти в продуктах весь вітамінний комплекс в повній мірі. Це дозволить насолоджуватися вітамінами цілий рік.

Що краще заморожувати, щоб у Вас було «Літо цілий рік».

Згідно з даними фахівців, заморожуванню піддаються практично всі овочі, фрукти і ягоди. І не дивлячись на те, що «шокова» заморозка має багато переваг і зберігає майже всі поживні речовини, все таки заморожування продуктів в домашніх умовах має декілька переваг:

  • Цінний час – дуже важливим є збір уражаю в потрібний час і в найкоротші терміни помістити його у морозильну камеру. Так у Вас буде змога зберегти максимум вітамінного складу, який накопичується в період дозрівання.
  • Ретельний відбір плодів – Ви самі маєте можливість обирати найкращі, найстигліші і красивіші продукти, гарно їх промити, висушити і посортувати.
  • Особистий контроль. Ви зможете особисто контролювати весь процес від початку до кінця – підготовка, заморозка, розморозка.

Компанія «Захід Айс» пропонує широкий вибір заморожених продуктів харчування виключно високої якості. Вся наша продукція була заморожена згідно з усіма вимогами. У нас більше 175 позицій заморожених продуктів харчування, куди входять й заморожені овочі та фрукти. Якщо Ви бажаєте стати нашим партнером, то заповніть форму зворотного зв’язку або зв’яжіться з нашим менеджером і він відповість на всі Ваші запитання.