Детальніше про Захід Айс

Компанія Захід Айс на ринку заморожених продуктів харчування з 2016 року.  Ми являємось дистрибуційною компанією, яка розпочала свій життєвий шлях як підприємство, яке було офіційним представником ТМ  Стоячко в Тернополі та області.  Згодом до співпраці долучились наші теперішні партнери, з якими ми будуємо ділові, партнерські відносини.

Нашими партнерами є торгові марки з майже столітньою історією, рік заснування яких бере свій початок з далекого 1932 року. Мова йде про Харківський Хладокомбінат. Перше морозиво радянської України. Без перебільшень це перше морозиво України.  Фабрика морозива Хладопром, має ряд впізнаваних торгових марок, які відомі всім українським ласунам морозива різної вікової групи, а саме: ТМ «Хладик», ТМ «Хрещатик», ТМ «Каштан» та інші.

Ми будуємо партнерські відносини з закордонними партнерами, продукція яких реалізується в країнах європейського союзу.  Мова йде про ТМ «Poltino», виробничі потужності яких зосереджені в місті Лежайськ, Польща. Дане підприємство займається переробкою овочів та фруктів високої якості, з використанням унікальної технології заморозки та зберігання своєї продукції.

Станом на 2020 рік в нашому портфелі налічується більше десяти торгових марок та брендів, які успішно представлені в кожному куточку України, а також за її межами. До прикладу торгова марка « Чарівниця» , Комбінат баранкових виробів, експортує свою продукцію в країни європейського союзу, США  та Австралії.

В нашій компанії спостерігається позитивна динаміка, а також ріст і перспективи розвитку нашого бізнесу. Завдяки нашим партнерам, які виготовляють якісні продукти, ми маємо змогу гідно конкурувати на ринку заморожених продуктів, забезпечуючи торгові мережі та інші торгові платформи конкурентним товаром за ринковими цінами. Що в свою чергу дає можливість кінцевому споживачеві, отримати якісний продукт по вигідним цінам.

З нами завжди вигідно працювати, адже ми налагоджуємо не тільки партнерські бізнесові відносини, але й не забуваємо про гідність та людяність.

Наші партнери