Факти про заморожені напівфабрикати

Факти про заморожені напівфабрикати

В даний час сучасна людина вимагає від їжі не тільки щоб вона була смачною, але й швидко готувалася і довго зберігалася. Саме це є основною причиною того, що заморожені напівфабрикати є такими популярними. Практично в кожному супермаркеті можна знайти холодильники наповнені не тільки замороженими пельменями чи варениками, але й лазаньєю, гуляшем з рисом або нагетсами з картоплею. Однією єдиною річчю, яку потрібно зробити вдома – це підігріти продукти у мікрохвильовій печі.

Тому буде дуже корисним дізнатися декілька цікавих фактів про заморожені напівфабрикати.

  1. Особливості виготовлення. Ті страви, які Ви готуєте вдома і самостійно заморожуєте, відрізняються від тих, які продуються в магазина і виготовляються на заводах. Для прикладу, нагетси готуються з фаршу курятини. Спочатку формуються котлети, обсипаються паніровкою, і щоб не втратити форму їх обробляють парою. Потім знову піддають паніровці та опускають в кляр і вже після цього обсмажують у фретюрі. Млинці готує спеціальна машина, яка визначає коли перевертати млинець і коли він вже готовий, і вже потім вони фаршируються різними начинками. Одними з небагатьох напівфабрикатів, які готуються вручну – це заморожені пельмені чи вареники. Досвідчений працівник може виготовити за одну зміну біля 40 кг. продукції.
  2. Заморожування. Готову продукцію заморожують методом швидкої заморозки. У цьому випадку, молекули, з яких складаються продукти, перетворюються в кристали і чим швидше відбувається заморожування, тим більше знижується ймовірність руйнування на молекулярному рівні, і властивості продукту будуть збережені. Якщо продукти заморожувати повільно, то страва втратить свій смак, а на її поверхні можуть розмножуватися бактерії. Саме тому напівфабрикати потрібно заморожувати зразу після виготовлення при температурі 40 о С.
  3. Скільки часу можна зберігати готові страви в морозилці? Вченими доказано, що заморожені напівфабрикати можна зберігати при температурі -20 о С та нижче, скільки завгодно і при цьому вони не будуть псуватися. Але слід відмітити, що смакові якості продуктів будуть втрачатися.
  4. Термін придатності. При покупці заморожених продуктів обов’язково зверніть увагу на термін їх придатності, який зазначений на упаковці. Виробники даним терміном попереджають нас про те, що після його закінчення продукти можуть бути небезпечними для здоров’я. Річ у тім, що в продуктах відбуваються як фізичні та і хімічні зміни та є ймовірність того, що їх консистенція стане іншою, можуть відбутися окислювальні процеси, що призведе до розпаду харчових речовин.
  5. Правильне розігрівання напівфабрикатів. В загальному готові заморожені напівфабрикати потрібно розігрівати у мікрохвильовій печі так, як при цьому не відбувається контакту продукту з гарячими поверхнями. Якщо, наприклад, розігрівати напівфабрикати на сковороді, то це по суті являється продовження їх приготування, в якому немає необхідності.

Торгова марка «Захід Айс» пропонує широкий вибір смачної замороженої продукції харчування відмінної якості. Якщо Вас цікавлять питання щодо партнерства, то зателефонуйте нашому менеджеру або відправте заявку зворотного зв’язку на сторінці «Контакти».