Декілька цікавих фактів про морозиво

Декілька цікавих фактів про морозиво

Одним із найпопулярніших ласощів у спекотний літній день являється саме морозиво. Колись, дуже давно, морозиво було вишуканим дефіцитом і було доступне тільки королям. Його було дуже важко приготувати, а щодо зберігання, – то це взагалі не було можливим, так як холодильників і морозилок тоді ще не було. На щастя завдяки розвитку технологій в даний час морозиво доступне всім нам і купити морозиво ми можемо в будь якому магазині.

Ось декілька цікавих фактів про морозиво.

  1. Наскільки ми знаємо, у Мексиці вся їжа споживається гострою, тож морозиво там також посипають гострим пекучим перцем. Так що, якщо Ви коли небудь відвідаєте цю країну і Вам захочеться купити морозиво, не забудьте попросити продавця, щоб не посипав його перцем, в інакшому випадку це морозиво Ви запам’ятаєте на завжди.
  2. Морозиво існує довше, ніж ми всі думаємо – перша згадка про морозиво зустрічається в китайських літописах п’ятитисячної давності.
  3. Морозиво існувало також на Русі. Інгредієнтами для нього служили звичайне заморожене молоко, в яке додавали сметану, сир та цукор.
  4. Одне із найзнаменитіших фруктових морозив у світі – це морозиво щербет. Рецепт даного морозива був привезений до Європи з Китаю знаменитим мандрівником Марко Поло, більше семи сотень років назад.
  5. Відоме всім нам слово «Ескімо» колись означало дитячий шкіряний костюм, який був традиційним для народу ескімосів.
  6. Ванільне морозиво є найпопулярнішим морозивом у світі. Його наздоганяють шоколадне й полуничне.
  7. Французький імператор Наполеон дуже любив ласувати морозивом.
  8. США займають перше місце у світі по виготовленню морозива.
  9. Найбільшу кількість морозива можна знайти в кафе «Coromoto», в латиноамериканській країні Венесуелі. Меню цього кафе має у списку понад семисот позицій морозива.
  10. Найдорожче морозиво в світі продається в одному із ресторанів Нью-Йорка. Морозиво посипається стружкою із справжнісінького золота, однак воно цілком їстівне.

Якщо Вас цікавить де можна купити морозиво оптом чи в роздріб для власного магазину, тоді зателефонуйте в наш офіс або заповніть та відправте заявку зворотного зв’язку.